Yükleniyor

İstanbul Uçak Bileti

İstanbul Otobüs Bileti

En ucuz İstanbul

İstanbul Uçak Biletleri

İstanbul'a seyahat etmek için kullanabileceğiniz hava yolu firmaları; THY(Türk Hava Yolları), Anadolu Jet, Atlas Jet, Sun Express, Onur Air ve Pegasus firmaları ile İstanbul uçak bileti alabilirsiniz. 

Türkiye'de gerek nüfus gerekse ekonomi bakımından en büyük şehir İstanbul'dur. Hem Asya hem de Avrupa Kıtasında toprağı olan dünya üzerindeki ender şehirlerden birisiridir. Bu iki kıtayı birbirinden İstanbul Boğazı ayırmaktadır. Asya ve Avrupa Kıtalarını İstanbul Boğazı üzerine kurulan Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Boğaziçi Köprüsü gibi ana köprüler ile bağlantı sağlanmaktadır. Ayrıca İstanbul Boğazının altından geçirilen Marmaray ile de metro seferleri düzenlenip ulaşım deniz altından da büyük ölçüde rahatlığa kavuşturulmuştur. Gerek dünyadan gerekse Türkiye'den en uygun uçak biletleri ile İstanbul'a seyahat etmek mümkün. 

İstanbul bünyesinde iki havalimanı barındırmaktadır. Bunlardan ilki ve en önemlisi Atatürk Havaalanı'dır ve Avrupa Yakasında bulunmaktadır. Diğer havaalanı ise Asya Kıtasında bulunan Sabiha Gökçen Havaalanı'dır. Bu iki havalimanında da iç hatlarda ve dış hatlarda kolayca uçak seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz.  Sabiha Gökçen Havalimanı yıllık 25 milyon yolcu kapasitesi ile ve her yıl artan yolcu sayısıyla Avrupa'nın en hızlı büyüyen havaalanı ünvanını kazanmıştır. www.onlineotogar.com ile ucuz uçak biletlerini güvenilir bir hizmet ile hızlı, rahat ve kolay bir şekilde alabilirsiniz. 

Bu havalimanlarının dışında Dünyada benzeri bulunmayan ve Avrupa'nın en büyük havalimanı olacak olan İstanbul'un 3. Havalimanı projesi yapım aşamasındadır. 2018'de bitirilmesi beklenen bu proje ile yıllık 150 milyon yolcuya hizmet verebilecek bir kapasitesi bulunacaktır. 

Adana'dan, Van'dan, Ankara'dan, İzmir'den, Antalya'dan, Adıyaman'dan, Konya'dan, Gaziantep'ten ve Türkiye'nin birçok şehrinden İstanbul'a seyahat etmek için www.onlineotogar.com üzerinden en ucuz İstanbul uçak bileti bulabilir, pratik, hızlı ve güvenilir bir hizmet ile kolayca biletinizi alabilirsiniz.

Bu tarihi şehirde, tarihe yolculuk yapmak ve hayatınızda bir heyecan ve deneyim kazanmak size bir İstanbul uçak bileti kadar yakın. Sadece uçak değil İstanbul otobüs bileti ile de benzersiz bir karayolu seyahati gerçekleştirebilirsiniz.